Zbytečná ztráta bodů v závěru

23.09.2012 12:13

Sokol Křesín - Slavoj Bohušovice  2:2  (1:1)

V dalším domácím utkání přivítal náš tým Bohušovice a všichni doufali, že odčiní absolutně nepovedený zápas v Milešově. Oproti minulému utkání udělal trenér Šíma několik změn v sestavě. Do základní jedenáctky se vrátil Pechr,Scheithauer a Hranička.

Utkání začalo lépe pro naše barvy. Do první velké šance se dostal, po zranění se vracející, Scheithauer, ale jeho tvrdá střela skončila nad brankou soupeře. O několik málo chvil se opět do slibné šance dostal Švestka, který tvrdou ranou brankáře hostí nezaskočil. Vše si ale vynahradil ve 30.minutě, kdy se důrazně brobil až do pokutového území hostí, kde ho nedovoleně zastavil gólman hostí a rozhodčí Huml správně nařídil pokutový kop. Míč na puntík sedmimetrového kopu si postavil kapitán domácích Hanousek a s notnou dávkou štěstí penaltu až na třetí pokus!!! proměnil. Domácí se radovali ze vstřeleného gólu však jen pár minut. Po chybě domácí obrany zaběhl hostující hráč až do vápna, kde ho proti pravidlům zastavil brankář Polák, a diváci mohli vidět druhou penaltu v utkání. Hosté se z penalty nemýlili a rázem se začínalo od začátku. Sokolíci si ještě do poločasu stačili vytvořit několik slibných příležitostí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. První poločas utkání Křesín-Bohušovice tedy skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Ve druhém poločase se hrál dobrý fotbal na obou stranách. Bohušovičtí hráči svým důrazem a tvrdou hrou v osobních soubojích naše hráče do šancí moc nepouštěli. V 60.minutě však na ně vyzrál Jarda Laube. Vyměnil si míč se Švestkou a krásnou technickou střelou na zadní tyč poslal domácí tým do vedení 2:1. Vstřelená branka náš tým nabudila. Další trumf do karet domácích darovali sami hosté, resp. autor vyrovnávací branky, který nevhodnou kritikou sudího si vysloužil druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Početní převahu však domácí nedokázali využít. Místo aktivní hrou dopředu se stáhli kolem vlastního vápna a bránili hubené vítězství 2:1. Tahle taktika se jim stala v 85.minutě osudnou. Domácí obrana opět zaspala a hosté vstřelili vyrovnávací branku. Toto se stává téměř pravidlem, že si necháme výtězné utkání vzít v posledních minutách.

Sestava: Polák, Pechr, Dobeš, Vainert, Hranička, Laube, Hanousek, Brunclík, Scheithauer, Lidiak, Švestka     střídali: Molek,Eichler,Hrdý,Šenfeldr,Smola