Výborný vstup do sezóny!!!

05.09.2011 08:33

FK Viktoria Čížkovice - TJ Sokol Křesín 1:2  (0:0)

Skvělým způsobem vstoupil tým Sokola Křesín do první sezony ve vyšší soutěži. Na hřišti favorita minulé sezony III.třídy se mu podažilo zvítězit 1:2 po brankách Šenfeldra a Scheithauera.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří si hned z kraje vytvořili dosti slibných šancí, ale bez gólové tečky. Nejvetší šancí sokolíků byl samostatný únik Šenfeldra, který však brankou neskočil. Poločas tedy skončil nerozhodným stavem 0:0.

V druhém poločase začali lépe domácí, kteří se dostali do vedení v 56.minutě utkání.  Na jejich branku však bleskurychle odpověděl v 60.minutě po krásném centru Brunclíka, hlavou Šenfeldr a náhle bylo opět srovnáno. Nejkrásnější okamžik utkání přišel v 82.minutě utkání. Figr přesnou přihrávkou do "uličky" našel nabíhajícího Scheithauera, který se pohrál s brankářem a nekompromisně skoroval.  V nastaveném čase stáli při našich hráčích všichni svatí! Během dvou nastaveným minut domácí neproměnili dvě stoprocentní šance. V prvním případě nastřelili tyč a v tom druhém trestuhodně přkopli Smolovu branku z malého vápna.

Sokolíci si tedy z prního utkání vezou veledůležité 3 body, ke kterým jim pomohli jako již tradičně věrní fanoušci, kterých si našlo do Čížkovic cestu cca 30.

Sestava: Smola, Šíma(Eichler), Hrdý, Veinert, Chlouba(Dobeš), Spilka, Figr, Brunclík, Laube, Schaithauer, Šenfeldr(Plachý)