TJ Sokol Křesín - Sokol Černiv "B" - 4:0 utkání ukončeno ve 32.minutě

16.05.2011 09:13

Rozpaky v řadách hráčů i fanoušků skončilo sobotní utkání 17.kola fotbalové IV.třídy okresního přeboru mezi domácím týmem Sokola Křesín a hosty z Černiva.

Hosté nastoupili do utkání pouze v 10ti hráčích. Již v 5.minutě se, pro zranění, poroučel ze hřiště první hráč hostí. V 18.minutě otevřel skóre utkání hlavou Pechr, který zužitkoval rohový kop Scheithauera. Po první vstřelené brance opustil hřiště již druhý hráč hostí kvůli zranění. O 4 minuty na to se krásnou trefou do šibenice prezentoval Scheithauer a vypadalo to na velký brankový příděl pro černivské. Ale chyba lávky. Hosté to měli promyšlené velice dobře. 28.minuta utkání - 3:0. Po centru z levé strany se k míči dostal Chlouba a chytrým přistrčením našel nabíhajícího Pechra, který se přesnou technickou střelou k tyči nemýlil. Ve 32.minutě se opět prosadil Scheithauer, který si naběhl na přihrávku od Šenfeldra a zvýšil stav utkání na 4:0. A komedie v podání hráčů Černiva propukla naplno. Nikým neatakován se na půlce položil na trávu již třetí hráč hostí. Pro zranění opustil hřiště a tudíž hlavní rozhodčí byl nucen utkání předčasně ukončit a to za stavu 4:0 pro sokolíky.

Fanoušci i hráči byli hodně znechuceni chováním týmu Černiva, ale skončilo to jen pouze u slovního "pošťuchování".

Z dnešního utkání jsem hodně zklamaný a znechucený. Hráči se po volném víkendu těšili na fotbal, ale bohužel. Černiváci však měli jiný nároz." řekl po utkání trenér domácích Víťa Šíma