TJ Sokol Křesín - SK Lukavec "B" 10:0 (5:0)

01.05.2011 21:35

Gólové žně - tak těmito slovy by se dalo shrnout sobotní utkání 13.kola IV.třídy okresního přeboru mezi domácím týmem TJ Sokol Křesín a týmem SK Lukavec "B". Tým Sokola přivítal na svém hřišti tým, který v podzimní části, jako jediný tým tabulky, dokázal "sokolíky" porazit a připravit tak tým o veledůležité body na cestě k postupu do vyšší soutěže. Naši chlapci v žádném případě nechtěli připustit další selhání a proto vlétli do zápasu silou tsunami!

Než se stačili lukavečtí rozkoukat, prohrávali 1:0 to když se po přesném centru Brunclíka trefil hlavou Hrdý. Tento gól vnesl do duší hráčů klid, ale pro hosty to byla ledová sprcha, kterou rozhodně nečekali. Druhou ránu, v podobě vstřelené branky, zasadil hostům sniper Scheithauer, který je po příchodu do Křesína ve velké střelecké chuti. V 8. minutě utkání to již bylo 2:0 a hráči hostí se ne a ne ze šoku vzpamatovat. 16.minuta utkání - 3:0! Opět ostrostřelec Scheithauer, který zužitkoval přesnou přihrávku od Brunclíka. Ze strany domácích fandů se začali ozývat pokřiky typu "dejte jim bůra" a Šenfeldr jejich přání vyslyšel, když ve 24.minutě rozvlnil síť hostí po čtvrté -4:0. To ovšem nebylo ze strany sokolíků zdaleka vše. Přání fanoušku dovedl k dokonalosti, svým druhým gólem v utkání, aktivně hrající Šenfeldr, který zvýšil na úctyhodných 5:0 a uzavřel tak prvopoločasové skóre.

O poločasovou pauzu panovala v kabině domácích pochopitelně velmi dobrá nálada. Trenér Šíma vytknul svým svěřencům jen drobné chyby a šlo se znovu na hřiště.

Tornádo, v podobě drtivých domácích útoků, nepolevilo, ba naopak. Ve 46.minutě se po přihrávce Šenfeldra dostal k míči Scheithauer a svou třetí brankou v utkání rozvlnil síť hostujícího brankáře po šesté - 6:0. Lukavečtí byli zralí na ručník. Další ránu v podobě vstřelené branky udělil hostím Pechr, který se trefil po přihrávce Scheithauera - 7:0. Na 8:0 zvýšil opět Scheithauer. Prosadil se po samostatné akci, kdy s přehledem obešel dva obránce a nekompromisně skóroval. Devátou branku v utkání vstřelil, kdo jíný než Honza Scheithauer. Zpětnou přihrávku od Šenfeldra proměnil ve svou pátou branku a s klidným svědomím mohl přenechat své místo střídajícímu Plachému. Ze hřiště odcházel za zaslouženého potlesku hráčů i fanoušků. Gólovu tečku za utkáním napsal Brunclík, který využil přihrávku od Pechra a dal zápasovému výsledku konečnou podobu 10:0 !!!

"K dnešnímu zápasu nemám co vytkout, tým pracoval jako dobře seřízený stroj a zaslouženě jsme vyhráli," řekl po utkání domácí trenér Šíma.

Sestava: Smola, Šíma, Dobeš, Novák(25.min Laube), Chlouba, Brunclík, Figr, Hrdý, Pechr(80min. Eichler), Šenfeldr, Scheithauer(55.min. Plachý)