TJ Sokol Křesín - SK Jenčice 4:0 (1:0)

30.05.2011 09:16

Překvapení se nekonalo. Sokol Křesín na domácí půdě opět neporažen a brankář Smola si připsal na své konto další zápas bez vstřelené branky. Povinné vítězství nad celkem z Jenčic zvládli hráči na jedničku. Domácí fans si mohli zakřičet "GOOOL" ve čtyřech případech.

Začátek zápasu byl ze strany sokolíků poněkud rozpačitý. Stále nemohli najít ten správný rytmus a z toho také vycházely chyby v rozehrávce. Naštěstí obrana pracovala výborně a útočníky Jenčic držela v úctyhodné vzdálenosti od Smolovi branky. Skóre zápasu otevřel, po centru Nováka z pravé strany, sniper Scheithauer. To běžela 34.minuta. I nadále domácí tlačili, ale branka byla ten den snad zakletá. Zkoušel to Šíma z trestného kopu, nic. Zkoušel to Hrdý hlavou, nic. Zápas se téměř odehrával na polovině hostí, ale vytoužená branka na 2:0 stále nikde. Poslední šanci prvního poločasu měl Scheithauer, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci. O přestávku bylo v kabině domácích dusno. Trenér Šíma si nebral servítky a svým svěřencům připomínal chyby, před kterými varoval před zápasem a kterých se sokolíci nevyvarovali.

Po začátku druhé půle uklidnil domácí hráče i fanoušky Brunclík. Scheithauer byl ve vápně stržen za nohu a sudí správně nařídil pokutový kop, kterého se ujal právě Brunclík. Střelou k tyči zvýšil stav utkání na 2:0. Smutným hrdinou utkání se stal Figr. Svou střeleckou aktivitu stále nemohl korunovat gólem. Několik střel vedle branky i nad ní a v poslední řadě po centru Eichlera hlavou nastřelené břevno, to byl jeho střelecký účet. Naštěstí ho zastoupil Šenfeldr, který v 79.minutě střelou z velkého vápna překonal hostujícího brankáře, kterému podklouzl míč pod tělem. Posledním střelcem utkání se stal v 90.minutě Eichler, který po roku Scheithauera vyskočil nejvýše a hlavou dal zápasovému výsledku konečnou podobu - 4:0.

Sestava: Smola, Šíma, Chlouba, Dobeš, Hrdý, Eichler, Figr, Brunclík, Šenfeldr, Novák(Plachý), Scheithauer