Těsná prohra ve Vchynicích

19.10.2011 18:36

FK Vchynice - Sokol Křesín 1:0 (1:0)

K utkání do Vchynic jelo naše mužstvo značně oslabené. Do základní sestavy nemohl nastoupit zraněný obránce Chlouba a trenér Šíma musel, ač nerad provést v sestavě změny. Ty však nebyly skoro vůbec znát. Až na pár chyb pracovala obrana sokolíků dobře.

Naši hráči si vytvářeli i slibné brankové příležitosti, ale ve dvou případech je zastavil vymyšlený odmávaný ofsajd od domácího "pomezního rozhodčího". Druhá z těchto šancí byla gólová, ale bohužel. Po této situaci všach domácí trestali. Šímovi se do odkopu míče připletl Pechr a odražený míč již Figr nedokázal doběhnout a domácí se mohli radovat ze vstřelené branky. I po inkasovaném gólu se sokolíci nestáhli a útočili dál, ale ten den se fotbalové štěstí přiklonilo na stranu domácích.

V druhé části utkání měli jednoznačně více ze hry naši hráči. Domácí nepouštěli téměř do žádných větších šancí, ale jejich střelecká potence byla nulová. Největší šanci utkání spálil v 66.minutě středopolař Pechr, který z malého vápna netrefil branku. Šanci měl i Šenfeldr se Scheithauerem, ale ani oni se nedokázali brankově prosadit. Utkání tedy skončilo těsnou výhrou domácích 1:0 a naši věrní fanoušci odjížděli domu opět smutní.

Sestava: Smola, Figr, Dobeš, Šíma, Veinert, Hrdý, Pechr(Eichler), Laube, Brunclík, Scheithauer, Šenfeldr