Studená sprcha v Pokraticích

20.09.2011 10:36

Sokol Pokratice "B" - Sokol Křesín  5:3  (5:0)

Utkání dalšího kola III.třídy sk.B mezi domácím týmem Pokratic "B" a Sokolem Křesín začalo za deštivého počasí. Toto ale nebylo to nejhorší co mohlo sokolíky potkat. Totální propadák v prvním poločase naštěstí svým výkonem ve druhém vylepšili ale i tak si z Pokratic vezou pětibrankový příděl.

První poločas jako z hororu. Tak i takto by se to dalo nazvat. Hrubé chyby v obraně domácí trestali s naprostým přehledem a nebýt vynikajících zákroků brankáře Smoly(který byl velmi často urážen domácími "fanoušky" - velice málo mentálně vyvynutými - pozn.redakce), tak by utkání skončilo ještě větším brankovým přídělem.

První branku utkání inkasovali sokolíci již v 10.minutě. Po centru ze strany se patičkou prosadil domácí útočník a započal tak "pětačtyřicetiminutovku" hrůzy!!! Další branka násladovala za pár minut, opět po chybě obránců. Smutným hrdinou zápasu byl Dobeš, který si nešťastnou náhodou odkopávaný míč srazil do vlastní branky - 3:0. Další branky padly po pěkných střelách z dálky a tak se do šaten odcházelo za hrozivého stavu 5:0. O poločase byl vystřídán Šíma a nahradil ho Eichler. Druhý jmenovaný zavelel k obratu a po poločase se dvěma krásnými brankami postaral o snížení stavu na 5:2. Dobře hrající Eichler mohl ten den slavit hattrick, ale ve stoprocentní šanci bohužel minul míč. V 78.minutě se do vápna prodíral, ten den výborně hrající Laube, a domácímu obránci nezbylo nic jiného než ho faulovat. Z nařízené penalty se prosadil Brunclík, a snížil tak stav na 5:3. O minutu později se do slibné šance dostával Scheithauer, ale byl zastaven praporkem domácího "pomezního rozhodčího". Sokolící se v druhém poločase snažili stav utkání změnit, ale bohužel se jim to nepovedlo. Ale i tak to byl daleko lepší výkon, než jaký předvedli v tom prvním.

Z Pokratic se tedy vracíme bez bodu.

Sestava: Smola, Šíma(Eichler), Dobeš, Hrdý, Chlouba(Procházka), Laube, Pechr(Plachý), Figr, Brunclík, Tibitanzl, Scheithauer