Sokol Radovesice - TJ Sokol Křesín 1:7 (1:5)

22.06.2011 17:04

Poslední utkání sezóny sehrálo naše mužstvo v nedalekých Radovesicích. Utkání mělo příchuť formálnosti, protože postup byl jistý na 100%. V dopoledním utkání totiž Trávčice v Siřejovicích zvítězily jen 2:3, tudíž i v případě naší prohry, nemohli postoupit(rozhodovalo by skóre a to měli sokolíci daleko daleko lepší!!!).

Zápas začal lépe pro hosty. Již v 5.minutě rozvlnil síť domácí branky Eichler, který se trefil přesnou střelou k tyči. Naše obrana ovšem o pět minut později pustila k ojedinělé střele domácí a rázem bylo srovnáno. Smolovi míč skočil těsně před tělem a bylo zle. I po vsřelené brance měli stále více ze hry sokolíci. v 18.minutě dostal znovu do vedení svůj tým Brunclík, který zužitkoval přihrávku Scheithauera za domácí obranu. O pár minut později se sokolíci radovali po třetí. Autorem branky byl Šenfeldr, kterého ke skórování vybídl Figr. Druhý jmenovaný se ve 30.minutě ujal rozehrávání trestného kopu a naložil s ním více než bravurně. Za jeho střelou domácí brankář marně plachtil a míč zapadl přesně do šibenice - 1:4. Do poločasu ještě stačil skórovat sniper Scheithauer, kterému opět bravurně přihrál Figr.  První poločas tedy skončil stavem 1:5 a křesínští fans vyprovázeli své miláčky do šaten bouřlivým potleskem!!!

Do druhého poločasu nastoupil tým Křesína s jedinou změnou. Útočníka Šenfeldra vystřídal matador Plachý a domácí obraně nadělával mnoho vrásek. Dalším střelcem utkání se stal opět Figr. Šíma si vyměnil míč s Dobešem, křižnou přihrávkou našel Chloubu, který míč zatáhl a přesným centrem našel nabíhajícího Figra, který se nemýlil - 1:6. Běžela 60.minuta utkání a střet Hrdého s domácím útočníkem v pokutovém území posoudil sudí jako nedovolený. Následoval tedy pokutový kop. Sokolíci mají ale v brance Smolu, nepřekonatelného Smolu! Pokutový kop kryl a následný pokus o dorážku překazil Šíma. Naposledy se účet utkání měnil v 75.minutě, kdy se po přihrávce Plachého, po druhé v utkání, trefil Brunclík.

Sokolíci se tedy s nádhernou sezonou rozloučili vysokým vítězstvím 1:7 a na hřišti v Radovesicích vypukli pozápasové postupové oslavy!!! viz fotoalbum

Sestava: Smola, Šíma, Dobeš, Hrdý, Chlouba, Figr, Laube, Eichler(Tibitanzl), Brunclík, Šenfeldr(Plachý), Scheithauer