Sokol Podsedice - TJ Sokol Křesín 0:6 (0:3)

05.10.2010 16:32

K dalšímu utkání zajížděli naši hráči na půdu posledního celku tabulky, do Podsedic. Náš tým byl po poslední domácí výhře nad týmem Siřejovic "v ráži" a svou formu chtěl potvrdit i na půdě beznadějně posledního celku tabulky.

Utkání začalo za děštivého počasí a náš tým si hned od první minuty začal vytvářet tlak, který měl co nevidět přinést první ovoce v podobě vstřelené branky. A tak se i stalo. Pechrovu kolmou přihrávku za obranu domácích využil Tibitanzel a v 5.minutě poprvé rozvlnil síť domácí branky. Rychlá branka byla pro křesínské hráče velmi důležitá a jejich tlak se začal ještě více stupňovat. Po mnoho neproměněných šancích, ať už to byla střela Laubeho,nebo pokusy Pechra, přišla další branka. Druhý úder zasadil domácím Figr, který byl ten den ve velké střelecké chuti. Ve 29.minutě to tedy bylo již 0:2 a domácí se nezmohli na sebemenší odpor. Těsně před poločasem ještě zvýšil vedení Křesína opět Figr a stanovil poločasové konto utkání na 0:3.

Po poločase křesínský tlak nepolevil a přicházeli další branky. V 60.minutě využil nedorozumění v domácí obraně střídající Plachý a zvýšil na 0:4. Druhý poločas se odehrával z valné většiny na polovině domácích a když v 75.minutě skoroval střídající Hauptvogl, vypadalo to na hodně vysoký brankový příděl. V 75.minutě to tedy bylo již 5:0, ale to nejlepší mělo teprve přijít. To se v 77.minutě postavil k trestnému kopu zkušený Pechr a s Figrem vymysleli fotbalovou lahůdku! Pechrovo "mazácké" rozehrání, kdy "lobem" přehodil zeď domácích obránců, a pohotové zakončení Figra byla ukázka jednoduchosti a krásy fotbalu. Touto brankou Figr stanovil konečné konto zápasu na 0:6 a dovršil svůj hattrick.

"Z dnešního zápasu jsem měl velký strach. Ze zkušenosti vím, že hrát proti poslednímu celku tabulky je vždy velmi ošemetné, ale kluci to dnes zvládli na jedničku a za to jim patří veliký dík" řekl po zápase trenér Šíma.