Sokol Černiv "B" - Sokol Křesín 0:0 (0:0)

12.10.2010 13:26

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli hráči Křesína do nedalekého Chotěšova, kde hraje své domácí utkání rezervní mužstvo Černiva. Za slunného sobotního počasí si našla cestu na chotěšovské fotbalové hřiště slušná divácká kulisa, které jasně vévodila skupinka křesínských příznivců.

Zápas začal ve volnějším tempu z obou stran a v prvních 15ti minutách si ani jedno mužstvo nevytvořilo šance. Rychleji se do "provozní teploty" začali dostávat hráči Černiva. Posíleni o pár hráčů z "A"týmu občas zamotávali hlavu naší obraně, ta ale opět pracovala bezchybně. Špatný stav hřiště nedovoloval našim hráčům kombinovat a tak se uchýlili pouze k dlouhým pasům za obranu. Jen z nich málem skončil brankou. To když se z pozice středového obránce vysunul Chlouba, který se po rychlém brejku dostal až do pokutového území domácích, avšak jeho rychlá akce neměla bohužel brankovou tečku. Další situací, která stojí za zmínku je ta z 35.minuty a to když Figr rozehrával trestný kop a snažil se překvapit golmana domácích. Jeho střela ovšem neměla ten správný směr a skončila vedle branky domácích. To bylo z prvního poločasu vše a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Po polačase se křesínští začali častěji dostávat do hry i do šancí. Nebýt "aktivity" domácího pomezního rozhodčího tak by i tyto šance možná měly gólové zakončení. Ovšem "pomezák" si spletl fotbalové hřiště s posunováním vagonů na nádraží a naši hráči si tak šance museli vypracovávat jinak. Nejvíce hrozili z trestných kopů ze strany. Po jednom z nich prolétl míč přes celé malé vápno, ale bohužel žádný z našich útočníků se neprodral k zakončení. Domácí ovšem také hrozili a to z rychlých brejků, ale nepropustnou obranou Křesína se tak snadno neprochází. Při jedné z akcí se vyznamenal gólman Smola a při dvou dalších, ten den bezchybný Dobeš. Nejvetší šanci zápasu měl v poslední minutě utkání Plachý. Přesný centr obránce Šími našel nabíhajícího Plachého, ale jeho hlavička bohužel skončila jen na břevně domácí branky. Utkání tedy skončilo dělbou bodů, avšak blíže k vítězství měli naši "sokolíci".

"Dnešní utkání řadím do kategorie těch těžších. Domácí hráli velmi dobře a důrazně,ale kluci to zvládli a na tak špatném terénu si dokonce vytvořili i pár pěkných kombinačních akcí. Jen škoda, že to tam alespoň jednou nepadlo...", řekl po utkání trenér Šíma

 

Sestava TJ Sokol Křesín

Smola, Šíma, Dobeš, Vainert, Chlouba, Brunclík, Figr, Hrdý(Eichler), Tibitanzl(Hauptvogl), Šenfeldr, Plachý

Trenér: Šíma, Novák