Smůla se lepí na paty

19.10.2011 19:14

SK Třebívlice - Sokol Křesín 2:0 (1:0)

Není nám zkrátka přáno. Tak by se dal schrnou momentální stav našeho týmu. Dnešní utkání toho bylo důkazem. Bojovný výkon v prvním i druhém poločase, dvě červené karty, neproměněné šance. Tak by se dalo toto utkání charakterizovat.

První poločasy z předešlých utkání již jsou snad zapomenuty. Do tohoto utkání vstoupili sokolíci dobře. Bojovali, dobře bránili, dostávali se do šancí, ale naši útočníci stále ne a ne najít tu správnou střeleckou formu. Do blízkosti branky se dostaneme, ale stále nám chybí ta poslední "finální" přihrávka. První poločas byl velice vyrovnaný, ale místy měli sokolící však více ze hry. Paradoxně se však z branky radovali domácí. Kolmou přihrávku mezi beky, kteří zůstali stát díky mávanému mrtvému ofsajdu, který však hlavní sudí neodpískal, zužitkovali domácí útočníci bravurně a otevřeli tak účet utkání. Sokolíci však zápas nevzdávali a stále se tlačili do útoku. Ať to byl Scheithauer,Šenfeldr nebo Šíma, všechny střeli končili v rukavicích domácího brankáře.

První půle byla tedy šťastnější pro domácí, ale do druhého poločasu nastoupil opět bojovný slet sokolíků. Domácí zmáčknul ale ne a ne se trefit. Trestné kopy Šími i Scheithauera létali krásně za domácí obranu, ale pokud je nepokryl domácí golman, tak si jich žádný z našich hráčů trestuhodně nevšímal. Navíc v 76.minutě se musel po druhé žlutě kartě do sprch poroučet Chlouba, ale i v 10 se naši hráči nepoložili. Soupeře stále tlačili, velmi dobrým výkonem je podporoval golman Smola, ale bez gólů se zkrátka nevyhrává. Další ránu zasadil rozhodčí našemu týmu v 85.minutě, kdy vyloučil Plachého. I v 9 hráčích se sokolíci držely a síly jim docházelí daleko více než domácím. Branka na sebe nenechala dlouho čekat. Druhá vstřelná branka těsně před koncem utkání a o dva hráče na hřišti méně.... Sokolíci tedy smolně padli 2:0, ale z utkání mohou odcházet se vztyčenou hlavou. Bojovali,snažili se, ale fotbalové štěstí dnes bylo zkrátka na straně Třebívlic.

Sestava: Smola, Šíma, Spilka(Plachý),Hrdý, Chlouba, Brunclík, Hrdý, Laube, Pechr(Eichler), Šenfeldr, Scheithauer