Prohra i v posledním utkání

25.06.2013 10:06

FK Vchynice - Sokol Křesín  3:1  (0:0)

Tak bohužel ani v posledním utkání sezóny se náš tým nedokázal bodově prosadit. Ze hřiště Vchynic si tým Sokola Křesín přivezl prohru 3:1. Je velmi smutné, že naši hráči nedokázali v posledních sedmi utkáních získat více než 2 body a to za remízy s Velemínen a Velkými Žernoseky. Děkujme bohu, že jsme si udělali bodového "fóra" na začátku jarní části, jinak by se nás výrazně týkal boj o záchranu v soutěži.

Ale vraťme se raději k utkání ve Vchynicích. Tam zajížděl náš tým oslaben o několik opor ze základní sestavy. Bez Poláka a Hanouska nastoupil náš tým do utkání téměř v neměnné sestavě. Po nemoci se vrátil Hranička, který zdatně nahrazoval středopolaře Hanouska. Od první minuty bylo vidět, že do utkání nastoupili týmy ze středu tabulky. Volné tempo utkání bylo dosti nezáživné. Pár šancí v prvním poločase na obou stranách však diváky moc nenadchly. V druhém poločase se však branek dočkali. Jako první šli do vedení domácí, to když se do vápna probil hostující hráč a střelou překonal Smolu. Říkat, že to bylo po chybě naší obrany by bylo jen opakováním toho, co je pravidlem v posledních několika zápasech. Nedůraz,neorganizovanost. Bohužel toto je naše realita.

Na inkasovanou branku dokázal odpovědět Hranička, který využil krásné přihrávky Radka Hrdého. To bylo z naší strany ale vše. Dále lovil míč ze sítě jen Smola a to dokonce dvakrát. Nejdříve po hrubé chybě, střelce naší branky, Hraničky a pak po zmatku našich hráčů na velkém čtverci a následné střely pod horní tyčku. Na inkasované branky naši hráči již odpovědět nedokázali. Na posledních pár minut se na hřišti objevili dva dlouhodobě zranění hráči Novák a Šíma. Obzvláště první jmenovaný dokazoval, že fotbal hrát nezapomněl a svou aktivitou a důrazem předčil oba naše útočníky.

Doufejme, že se přes jarní přestávku dají všichni zranění hráči do pořádku a na začátek sezony budou připraveni podávat stoprocentní výkony.

Sestava: Smola, Chlouba, Dobeš, Hrdý D., Tibitanzl, Hrdý R., Hranička, Laube, Brunclík, Lidiak, Šenfeldr

Připraveni: Novák, Šíma, Molek, Procházka