Rozhovor s....

30.12.2010 11:04

Požádali jsme trenéra Víťu Šímu, aby nám odpověděl na pár otázek....

 

Jak by jste zhodnotil podzimní část soutěže?

Milé překvapení. I když kádr nedoznal podstatných změn oproti minulé sezoně, podařilo se dosáhnout na dobré umístění. Okolo těch zkušených jako jsou Fígr, jediná posila Pechr,Hrdý a Plachý se zlepšily výkony těch mladších Šenfeldra, Tibitanzla a benjamínka Hauptfogla. Stabilní výkony podávala obrana v čele s brankařem Smolou. Domácí neporazitelnost ( 5 0 0 26:5 15 bodů ) byla základem tak dobrého výsledku. 

Kdo z hráčů Vás překvapil nebo naopak zklamal?

Některé hráče jsem již jmenoval v odpovědí na úvodní otázku,ale chtěl bych pochválit celé mužstvo, všech 20 hráčů, kteří se zapojili do podzimních zápasů. Od prvního kola ,kdy jsem měl z různých důvodů v Libochovicích pouze 11 hráčů se začalo tvořit dobré „jádro“ a to vydrželo, až na malé změny, do posledního podzimního kola.

Jaké fotbalové plány máte do budoucna?

S plány začnu u jarní části soutěže. I když výsledek podzimu je nad moje očekávání, bylo tam několik problémů. Tím hlavním byla dost velká marodka. Pechr odehrál pro zranění kolena a natrženému lýtkovému svalu pouze 4 zápasy, Novák kvůli dlouhodobému problému s kolenem chyběl ve větší části podzimu, Kristev je po operaci kolena, Švarc hrál pouze přípravné zápasy a jde na operaci kolena. Navíc při posledním zápase podzimu se zranil Fígr. Takže mým nejbližším přáním je dát mužstvo zdravotně do hromady, aby bylo na jaro v co nejsilnější možné sestavě. A dalším mým přáním je to, aby se do mužstva zapojovalo co nejvíce mladých hráčů, aby fotbal v Křesíně pokračoval i po odchodu těch zkušených.

Jaká je nálada v týmu před začátkem jarní části?

Nálada si myslím, že musí být dobrá. Vždyť cílem každého sportovce na jakékoli úrovni, ať profesionála, tak ryzího amatéra je vyhrávat a nám se to na podzim dařilo.

Co by jste řekl našim čtenářům na závěr?

Závěrem mi dovolte, abych poděkoval našemu dvanáctému hráči a tím jsou naši příznivci. Náš Fan club nám pomáhal ve všech podzimních utkáních a i oni mají velkou zásluhu na našich výsledcích.

Mnohokrát děkuji za rozhovor.

Já také děkuji.