Připadali jsme si jako na kolotoči

10.06.2013 11:08

Sokol Křesín - FK Trávčice "B"  0:5  (0:4)

Skutečně jako na kolotoči si museli připadat naši hráči v dalším domácím utkání, ve kterém jsme přivítali na našem hřišti vedoucí celek tabulky z Trávčic. Hosté nabiti posilami z "A" týmu včetně bývalých ligových hráčů Doležala s Tesaříkem nás od první minuty zápasu jasně přehrávali a bylo jen otázkou, kolik branek náš tým inkasuje.

Od samého začátku nás soupeř zavřel na naší polovině a tlačil na naší obranu jako buldozer. Jen díky fantastickým zákroků brankáře Smoly se nedostali do vedení hned v prvních 15ti minutách. Tyto situace dodali našim hráčům špetku sebevědomí a ukázali trávčickým, že fotbal také hrát umí. Postupně se do šance dostal Šenfeldr a po něm Hanousek, ale u prvního jmenovaného chyběla střele dostatečná razance a Hanousek bohužel svou technickou střelu nasměroval jen vedle pravé tyče. Ve 20.minutě se do vedení dostali hosté a to po trestuhodné chybě dua Brunclík-Dobeš, kteří nechali ve velkém čtverci osamocené dva hostující hráče a jeden z nich neměl problém hlavou otevřít skóre utkání - 0:1. Druhá branka padla do naší sítě opět po chybě obránce, tentokrát Dušan Hrdý špantě rozehrál aut a z následného útoku hosté opět trestali. Prudkou střelu Smola nedokázal zkrotit a hosté vedli již 0:2. Téměř v zápětí naše obrana opět chybovala. Tentokrát Laube nezvládl křižnou přihrávku a bohužel trefil hráče hostí stojícího na středu velkého vápna, pro kterého nebyl problém vyřešit souboj jeden na jednoho se Smolou a míč uklidil do prázdné branky - 0:3. Dvě rychlé branky během pár minut sebrali poslední špetku bojovnosti našeho týmu a sokolíci se do poslední minuty zápasu jen bránili. Do poločasu se hosté trefili ještě jednou a to když Tesařík ukázal proč hrál do nedávna 1.ligu. Svou chytrostí přelstil nejdříve Dobeše a pak i střelou Smolu - 0:4.

Druhá polovina utkání byla jen o tom neinkasovat ještě další branky. Jedinou šanci v druhém poločase měl Šenfeldr, ale místo střeli měl raději volit přihrávku na úplně volného Lidiaka. Branku na 0:5 vstřelili hráči Trávčic v 65.minutě a to po rychlém protiútoku, kdy Tibitanzl nestačil pokrýt hráče ve velkém vápně a ten opět nikým neatakován pohodlně skóroval. Našim hráčům rychle docházeli síly, ale i tak se bránili velmi statečně.  Utkání nakonec skončilo výhrou hostů vysoko 0:5.

Na toto hororové utkání bychom měli co nejrychleji zapomenou a soustředit se na další zápas, ke kterému zajíždí náš tým do Pokratic, kde se v úterý utká s místní rezervou.

Sestava: Smola, Laube, Dobeš, Chlouba, Tibitanzl, Hrdý D., Hrdý R., Svoboda, Hanousek, Brunclík, Šenfeldr

Připraveni: Procházka, Lidiak