Neporazitelnost trvá

09.05.2013 07:51

TJ Žitenice - Sokol Křesín  0:1  (0:0)

Řadu neprohraných zápasů prodloužil náš tým v Žitenicích. I když se ze začátku mohlo zdát, že utkání skončí nerozhodným stavem, náš tým opět ukázal svou sílu a týmového ducha a zaslouženě zvítězil. Ale to předbíháme. Pojďme si utkání rozebrat podrobněji.

Utkání nezačalo pro naše barvy nikterak dobře. Již v 18.minutě se zranil Svoboda a musel být vystřídán Procházkou. To byla pro trenéra Šímu nemilá situace. Na lavičce střídajících mu zbyl už jen jediný Chlouba. Oba týmy předváděli v prvním poločase velmi nudný a nezáživný fotbal. Až na pár drobných příležitostí na obou stranách se diváci spíše nudili. Za zmínění stojí šance Šenfeldra z 20.minuty. Jeho prudkou střelu po přihrávce Hanouska však zastavila tyč. Po poločase se do hry dostal Chlouba, který nahradil krajního záložníka Molka. Chlouba svou důraznou hrou vnesl do hry trošku vzrušení a mohl se i zapsat do listiny střelců. V 70.minutě rozehrával Brunclík rohový kop, který přesně našel hlavu Chlouby, ale k naší smůle trefil pouze horní tyč domácí branky. Do vedení se náš tým dostal v 83.minutě. Chlouba vyslal do brejku Brunclíka, který se zalekl souboje s domácím brankářem. Pouze ho nastřelil a odražený míč se dostal k Šenfeldrovi, který pohodlně míč uklidil do domácí sítě - 0:1. Domácí tlak po inkasované brance sílil, ale sokolící hubené vítězství uhájili a z horké pudy Žitenic si vezou tři body.

Sestava: Smola, Hranička, Dobeš, Polák, Hanousek, Laube, Brunclík, Molek, Svoboda, Lidiak, Šenfeldr

Připraveni: Procházka, Chlouba