Jasná domácí výhra nad Žernoseky

13.09.2011 08:08

TJ Sokol Křesín - Sokol Velké Žernoseky 3:0 (2:0)

K dalšímu domácímu utkání přijel náš tým vyzkoušet tým z Velkých Žernosek. Divácká kulisa byla jako vždy vynikající a domácí fans hnali své sokolíky kupředu. V základní sestavě domácích chyběl, z minulého zápasu potrestaný, Šíma, ale na hře domácích to nebylo vůbec znát.

Utkání začalo lépe pro domácí. V 31.minutě se po krásném uvolnění ve vápně trefil Šenfeldr a otevřel tak skóre utkání. O necelé dvě minuty později se po samostatné akci prosadil Brunclík a zvíšil náskok domácích na 2:0. Hosté byli takřka neškodní, takže těch pár střel, které mířili na branku s klidem kryl Smola.

Do poločasu se toho již moc nestalo a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:0.

Během druhého poločasu stouplo domácím hráčům sebevědomí a na jejich hře to bylo znát. Na kombinační hru sokolíků nemohli hráči Žernosek odpovědět kontaktním gólem a domácí tudíš trestali. Z čista jasna se na hrotu objevil Chlouba, který využil přihrávku od Scheithauera a tvrdou nekompromisní střelou prostřelil gólmana hostí a zvýšil vedení domácích na 3:0. To právě běžela 61.minuta. Během následujích minut se na hřišti již nic zvláštního nepřihodilo a utkání tedy skončilo jasným vítězstvím domácích sokolíků 3:0.

Sestava: Smola, Spilka, Dobeš, Chlouba, Novák(Veinert), Brunclík, Figr, Laube, Hrdý(Švarc), Šenfeldr(Plachý), Scheithauer