Změny v kádru a realizačním týmu

07.09.2010 07:02

Tým Sokola Křesín před začátkem sezony posílil.

Do týmu přišel zkušený střední záložník František Pechr, ostřílený "player" a tvůrce hry, který bude zajisté velkým přínosem pro křesínský klub. Jeho předešlá působiště mluví za vše.... TJ Baník Most(ČFL), FK Teplice(ČFL), Spolana Neratovi(ČFL), Izos Libočany(divize),Sokol Horní Jiřetín(oblastní přebor). Jemu bude sekundovat mladý "štírek" Jan Švarc, který do týmu přichází na roční hostování a k fotbalu se vrací po vleklém zranění kolena, ale přípravné zápasy ukázaly, že fotbal hrát nezapoměl a týmu zajisté pomůže. Dalším hráčem je útočník, který přišel na hostování z týmu FK Libochovice, odvěkého rivala Sokola Křesín. Tento mladý a "fotbalově drzý" útočník jistě zapadne do sestavy Sokola a my doufáme, že jeho střelecký účet bude zápas od zápasu narůstat!

Návrat také hlásí obránce Lukáš Šíma, který se vrátil po dvou letech z týmu SK Kopisty. V neposlední řadě musíme zmínit a dvě fotbalové naděje, a to Michala Hauptfogla a Milana Kristeva. Dva mladé a dravé záložníky, kteří svým elánem týmu hodně pomohou.

Změnou prošel také realizační tým. Dosavadního trenéra Miloše Mazocha vystřídal na lavičce Sokola Víťa Šíma. Dlouholetý a zkušený trenér, který většinu své hráčské i trenérské kariéry prožil v Mostě. Věříme, že náš tým příchodem tohoto "kouče" dostane nový impuls a bude se prát o přední příčky v tabulce.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Mazochovi za spolupráci a popřát mu mnoho úspěchů v osobním i sportovním životě.

                                                                                                                                                                                 oddíl TJ Sokol Křesín