Gólový příděl v Bohušovicích

05.09.2011 08:58

Slavoj Bohušovice - TJ Sokol Křesín  5:1 (3:1)

Bohušovické prokletí. Tak by se dalo říci utkání, kteří naši hráči odehráli tuto sobotu. Již v jarní části se nám na tomto hřišti proti Bohušovické rezervě nedařilo, ale utkání jsme naštěstí dotáhli do vítězného konce. To se však o tomto utkání říci nedá.

Utkání začalo za velmi teplého až parného počasí. Naši hráči, oslabení o dva hráče základní sestavi Pechra a Spilky, nezačali vůbec dobře. Skóre utkání otevřeli domácí po chybě naší obrany. Šíma při couvání nedoskočil na dlouhý míč za obranu a bylo zle 1:0. Na tuto branku však dokázali sokolíci ještě odpovědět. Přesného Šímovo centru ze strany dokázal využít důrazný Hrdý, který hlavou srovnal stav utkání na 1:1. Po vstřelené brance však sokolíci opojeni radostí z vyrovnávací branky po rozehrávce hostí opět hrubě chybovali v obraně. Tentokrát podběhl centrovaný míč Chlouba a po akci jako přes "kopírák" domácí opět vedli - 2:1. Obrana našeho týmu ten den zkrátka neměla svůj nejlepší den. Branka na 3:1 bylo podobná oběma předcházejícím. Podběhnutý míč, nezajištění, rychlí únik a branka. To běžela již 35.minuta utkání - 3:1. Stav mohl změnit Scheithauer, který si naběhl na nádherně nacentrovaný trestný kop Figra, ale míč hlavou vůbec netrefil. Štěstí zkoušel z dálky i Figr, ale branku bohužel netrefil. Největší šanci sokolíků měl však Brunclík, ale svůj samostatný únik na branku z nepochopitelných důvodů zbrzdil a míč v souboji přišel. Hvizd rozhodčího ukončil první poločas za stavu 3:1 a sokolíci si měli v kabině o čem povídat.

Druhá polovina utkání začala opět lépe pro domácí. Eichler neustál souboj u postraní čáry, hostující útočník stihl prudkou přihrávkou odcentrovat před bránu mezi Smolu a Chloubu, kteří míč přes malé vápno pustili až ke skorujícímu hráči domácích - 4:1. Sokolíci si však šance vypracovali také, ale k jejich smůle bez brankového efektu. Nejdříve to zkoušel Brunclík, který jen trefil obránce domácích a z následné dorážky střílel Šenfeldr hodně vysoko nad branku. Smutným hrdinou utkání byl obránce Šíma. Po jeho chybě domácí vstřelili první branku, pak si faulem vysloužil žlutou kartu a v 80.minutě po druhé druhé žluté kartě se musel poroučet pod sprchu. Z vymyšleného faulu po bežné srážce s hráčem domácích nařídil sudí pokutový kop. I když kapitán Smola reklamoval, že zákrok byl mimo pokutové území, penalta se přesto kopala.  Domácí tedy zvýšili stav utkání na 5:1 a tento stav vydržel až do konce utkání. I přes nemohoucnost sokolíků je nezklamali jejich věrní fanoušci, kteří je i přes nepříznivý stav povzbuzovali co jim hlasivky stačili.

Na toto utkání budou muset sokolíci rychle zapomenout a sousředit se na další důležitá utkání v soutěži.

Sestava: Smola, Šíma, Chlouba, Hrdý, Dobeš, Eichler(Plachý), Figr, Laube, Brunclík, Scheithauer, Šenfeldr