Důležitá domácí výhra

27.10.2011 11:41

Sokol Křesín - Sokol Milešov "B"  3:1 (2:0)

Po čtyřech prohraných utkáních se konečně na stranu našeho mužstva postavilo fotbalové štěstí. Po smolné prohře v Třebívlicích přivítal náš tým rezervu Milešova. Domácí byli opět značně oslabeni a to o vykartovaného Chloubu s Plachým, kteří viděli červenou kartu v předešlém utkání v Třebívlicích. Navíc před zápasem hlásil lehké zranění Scheithauer a dlouhodobě je zraněn Novák se Švarcem.

Sokolíci vlétli do utkání jako hurikán Katrina. Nebyl to ten stejný tým z předešlých utkání. Pěkná kombinační hra, šance, dobrá atmosféra... to byl ten správný Sokol Křesín! Domácí aktivita slavila první úspěch již v 9.minutě, kdy se po krásné akci trefil Šenfeldr. Stálé tempo hry a aktivita sokolíků nenechala na další gĺ dlouho čekat. O necelých pět minut později zvýšil vedení domácích hráčů Scheithauer - 2:0. Ke smůle domácích se ale ozvalo avizované zranění a sniper domácích se musel nechat vystřídat. Nahradil ho mladičký Procházka, který si na postu útočníka počínal víc než dobře. Tahounem domácího týmu, jako vždy středopolař Laube, který svým pohybem pokryl velký prostor a jemu sekundoval Brunclík. Dobře pracovala i domácí obrana, která soupeře nepouštěla do větších šancí. Až na jeden případ, kdy se střele z malého vápna postavil do cesty Hrdý a uklidil míč do bezpečí. Do šaten odcházeli šťastnější naši hráči.

Druhý poločas nebyl o moc rozdílnější od prvního. Aktivita domácích nepolevila. Šancí, ke smůle početného publika, moc nebylo. Jak na jedné tak i na druhé straně. Běžela právě 55.minuta kdy se k zahrávání rohového kopu postavil Eichler a přesným centrem našel nabíhajícího Hrdého, který hlavou zvýšil vedení domácích na 3:0. To byl pro domácí uklidňující moment a pro hosty smrtící rána. Do vápna sokolíků se prakticky nedostávali až do 89.minuty. U postraní čáry byl v souboji faulován Tibitanzl, rozhodčí nechal pokračovat hru a z cenru hosté snížili na 3:1. To však bylo z jejich strany úplně vše.

Domácí tedy po dlouhé době slaví vítězství a čeká je nejtěžší soupeř podzimu - tým Libochovan.

Sestava: Smola, Šíma, Veinert, Hrdý, Dobeš, Eichler, Brunclík, Laube, Tibitanzl, Šenfeldr, Scheithauer(Procházka)