Domácí tvrz "nepadla"

22.09.2018 19:57

V derby utkání jsme dnes přivítali hosty z Třebívlic. Od začátku jsme se snažili co nejdříve skorovat, ale zkušený Kohl v brance hostí čaroval, když zlikvidoval dva samostatné nájezdy na jeho branku (Šturm a Jelínek). V závěru prvního poločasu však nestačil na technickou střelu P.Figra st., který zužitkoval přihrávku z pravé strany od M.Brunclíka 1:0. Po přestávce se hosté snažili naše hráče zatlačit, ale dnes pevná obrana držela stále čisté konto. Naopak po další kombinační akci se dostal k míči Jelínek a zvýšil v 85.minutě na 2:0. Hosté sice v nastaveném čase po jedné z mála chyb našich obrány snížili na 2:1, ale hned po rozehrání ze středového kruhu výborný mladý rozhodčí Jan Hoffman utkání ukončil. Škoda, že se nám takto výsledkově nedaří i na hřištích soupeřů.

Další příležitost budeme mít příští sobotu 29.9.2018 ve Vchynicích, kde se utkáme od 16 hodin s domácím FK.

Sestava: Smola, Suchý, Chlouba (83.min. Coufal ml.), Vaishaitl, Rejlek (K), Jelínek (89.min. Vildomec), Menhart, Brunclík, Laube V., Figr st. a Šturm.

Přiipraven: Milka

Rozhodčí: Jan Hoffman