Domácí neporazitelnost trvá

27.09.2011 09:18

Sokol Křesín - Sokol Ploskovice  5:0 (1:0)

V sobotním utkání 7.kola III.třídy si na své přišli všichni fanouškové domácího týmu. Po nevydařeném utkání v Pokraticích si sokolíci na domácím hřišti spravili chuť na týmu z Ploskovic. Ze svého "placu" je vyprovodili vysokou porážkou 5:0.

Do zápasu naše mužstvo vstoupilo celkem dobře. Vytvářeli si slibné šance, ale bohužel jen jedna měla gólovou tečku. Své štěstí zkoušel Šenfeldr při samostatném úniku, pak i Scheithauer a i z dálky Šíma, ale marně.  Běžela 39.minuta utkání když Figr zužitkoval přihrávku od Scheithauera a střelou do protipohybu gólmana otevřel účet zápasu. Prvních 45 minut utkání tedy skončilo hubenou výhrou domácích 1:0.

O poločase sokolící poslechli rady trenéra Šími a do druhé půle vlétli jako uragán. Další branku utkání vstřelil Scheithauer. Zkušeně obešel obránce a pak si mazácku "pohrál" s brankářem a skóroval - 2:0. Pár minut poté se opěr radoval domácí sniper Scheithauer a stav utkání už byl velice příznivý jak pro hráče tak i pro fanoušky, kterých si na hřiště našlo cestu opět velice slušný počet. Nejkrásnější moment zápasu přišel cca v polovině druhé části utkání. Figr se ve středu pole uvolnil a z cca 25 metrů zatočil svoji střelu přímo do šibenice hostujícího brankáře. Hosté se již po tomto gólu na odpor nezmohli. Utkání už ovládali sokolíci. Ke konci utkání přišel opět čas pro domácího "trumf v rukávu". Na hřiště vlétl jako blesk Eichler a po pár minutách pobytu na hřišti slavil. Pátou branku utkání vstřelil hlavou po centru Scheithauera a uzavřel tak účet utkání na krásných 5:0. Nehezkou skvrnu na jinak krásném zápasu zanechala potyčka hráčů v samém závěru utkání, které však byla hl.rozhodčím vyřešena a utkání bylo dohráno v klidu .

Sestava: Smola, Spilka, Šíma(Chlouba), Dobeš, Hrdý, Pechr(Plachý), Figr, Laube, Brunclík, Šenfeldr(Eichler), Scheithauer