"Plichta" se Žitenicemi

05.09.2011 08:45

TJ Sokol Křesín - TJ Žitenice  1:1  (1:0)

K prvnímu utkání před věrným domácím publikem přijel domácí sokolíky vyzkoušet tým ze Žitenic. Utkání za vytrvalého deště začalo lépe pro domácí, kteří otevřeli účet utkání ve 31.minutě. Autorem branky byl Scheithauer. Hitparádu neproměněných šancí započal Šenfeldr, následoval ho Scheithauer s Fígrem a Brunclík. První poločas bohatý na šance, nikoli na branky tedy skončil těsným vedením sokolíků 1:0.

V druhé části utkání se do dalším vyložených šancí dostal Figr s Pechrem, ale jejich střely kryl hostující brankář. Neproměněné šance se nám staly osudnými.

Chubu Laubeho na polovině soupeře hosté využili k rychlému protiútoku, který skončil vyrovnávací brankou. Domácí se snažili na vstřelenou branku rychle odpovědět, ale střelecky se jim ten den vůbec, ale vůbec nedařilo.

První domácí utkání tedy skončilo nerozhodným stavem 1:1

Sestava: Smola, Šíma, Dobeš(Novák), Hrdý, Chlouba, Figr, Pechr, Laube, Brunclík, Schaithauer, Šenfeldr(Plachý)