Trávčice byly nad naše síly

12.11.2012 16:41

FK Trávčice "B" - Sokol Křesín  3:2  (2:1)

Prohra na půde kvalitního soupeře sice zamrzela, ale v tomto případě ne tolik. Náš tým odjížděl do Trávčic ve značně oslabené sestavě. Stále chybí zranění Chlouba,Šíma a Pechr. Zranění trápilo i v tento den středopolaře Hanouska. Pracovní povinnosti nedovolili odjet Hraničkovi a Vainertovi. Zkrátka a dobře, do Trávčic jelo jen 12 hráčů včetně dvou brankářů. Do pole tedy musel opět Polák, ale na postu středního obránce si počínal velmi rutinovaně.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se vedení ujali ve 20.minutě utkání. Střelu z poza hranice velkého vápna nešťastně tečoval jeden z našich obránců a Smola na změnu směru střely již nestačil zareagovat - 1:0. Trávčičtí hráči naše sokolíky stále tlačili a do šancí je téměř nepouštěli. Téměř. Běžela 41.minuta utkání, k míči se na vlastní polovině dostal Švestka, úžasným způsobem se zbavil tří hráčů, vyměnil si míč se Šenfeldrem, který i když byl atakován dokázal v pádu hlavičkou přistrčit míč k Schetihauerovi a ten se do prázdné branky nemýlil - 1:1. Bohužel o tři minuty později se domácí opět dostali do vedení. Polák ve vápně nedovoleně zastavil domácího útočníka a rozhodčí nařídil velmi spornou penaltu. Tu domácí hráč proměnil a sokolíci tedy inkasovali smolný gól do šatny.

Druhý poločas měli stále více ze hry domácí hráči, ale sokolíci se statně bránili. Hrálo se spíše kolem středového kruhu a do šancí se oba týmy moc nedostávali. Další branku mohli diváci vidět až v 80.minutě, bohužel opět v síti našeho týmu. Střela ze strany smolně prošla Laubemu mezi nohami a zapadla za záda brankáře Smoly. Jiskru naděje na vyrovnání vykřesal opět Scheithauer. V 81.minut opět zazářila hvězda jménem Švestka. Svým důrazem v soubojích se dokázal probít z vlastní poloviny až těsně před branku domácích, kde míč naservíroval na zlatém podnose Scheithauerovi, který se nemýlil - 2:3. Bohužel na vyrovnání našim hráčům už síly nestačili a tak z Trávčich odjížděli bez bodů.

Sestava: Smola,Polák,Hrdý,Dobeš,Laube,Švestka,Brunclík,Tibitanzl,Šenfeldr,Scheithauer,Lidiak   Střídal: Molek