Další zbytečná prohra na domácí půdě

21.10.2012 12:29

Sokol Křesín - SK Třebívlice 3:4 (2:1)

Zmar a vztek zavládl v kabině našeho týmu po sobotním utkání 9.kola, kdy jsme na našem hřišti přívítali rivala z Třebívlic. Zápas plný neuvěřitelných chyb jsme prohráli opět!! v samotném závěru po hrubých chybách v defenzívě.

Zápas začal šťastně pro hráče Třebívlic, kteří se dostali ve 2.minutě do vedení hodně snadno. Dopomohla jim k tomu hrubá chyba v rozehrávce, kdy si nerozuměli Smola s Brunclíkem a pro hostujícího útočníka bylo velmi snadné trefit odkrytou branku domácích. Naštěstí na toto dokázal bleskurychle odpovědět domácí sniper Švestka, který v 7.minutě srovnal stav utkání na 1:1, když zužitkoval přesnou přihrávku Lidiaka. První poločas se hrál dobrý fotbal na obou stranách hřiště. Další kdo ohrozil branku domácích byl Scheithauer, ale jeho střela po samostatném úniku skončila bohužel těsně vedle branky. Zahrozili i hosté, ale Smola svou chybu ze druhé minuty napravil skvělým zákrokem a prudkou střelu vytáhl na roh. Těsně před koncem prvního poločasu se domácí dostali do vedení. Na roh Scheithauera si naskočil Švestka, na míč však nadosáhl, ale za ním stál připravený Lidiak, který i když byl atakován se dostal k zakončení a poslal sokolíky do vedení 2:1. Byl to důležitý gól do šatny!

Druhá část zápasu byla hodně vyhrocená. Hosté chtěli stůj co stůj vyrovnat a strhnout vedení na svojí stranu a k naší smůle se jim to v 62.minutě podařilo. Hosté se dostali k zakončení, Smola střelu dobře pokril, ale Dobeš se Šenfeldrem akci nedohráli a opět do odkryté branky hosté srovnali na 2:2. Minutu na to byl nucen na pár minut opustit hřiště zraněný Hranička, který po srážce s Hrdým utrpěl zlomeninu nosu. Vinou toho se do naší oslabené obrany vrhali hosté a jeden vpád dokázali proměnit ve vedoucí branku. Hrdý špatně pokryl u postraní čáry hostujícího útočníka, který se dostal až do pokutového území, prudce přihrál před branku a ve schrumáži se nejlíp orientoval hostující hráč a poslal hosty do vedení 2:3. Sokolící všach zbraně nesložili. Hranička se po ošetření vrátil do hry a svými ofenzivními výpady vypomáhal domácím útočníkům. Velkou šanci měl v 70.minutě opět Švestka, ale jeho střela skončila vedla pravé tyče hostí. Vyrovnání se sokolíci dočkali v 80.minutě zápasu. Trestný kop z levé strany Hanousek zatočil tak šikovně, že se přes hradbu hráčů stočila až za záda skoprnělého bránkáře hostí. Mnozí si říkali, že tento stav již domácí ubrání, ale byl na velkém omylu. Místo důsledné obrany minimálně v 5ti hráčích se sokolíci bezhlavě vrhli do útočení a svou obranu otevřeli vpádům hostí. Pohroma přišla v 85.minutě. Do rychlého brejku se dostal hostující Rambousik stíhán Brunclíkem, který se dostal tělem před něj, ale na místo jistého odkopu se tělem snažil útočníka odstavit. Ten ho však v souboji přetlačil, přihrál před odkrytou branku kde stál nepokrytý spoluhráč a poslal hosty opět do vedení 3:4. Na toto již sokolíci odpovědět nedokázali, i když si v poslední minutě vytvořili velkou šanci, když se po roku Scheithauera dostal k hlavičce Lidiak, ale před schrumáž hráčů míč do sítě neprotlačil. Zápas tedy skončil vítězstvím Třebívlic 3:4.

Sestava: Smola,Hrdý,Hranička,Dobeš,Hanousek,Brunclík,Tibitanzl,Šenfeldr,Lidiak,Švestka,Scheithauer

připraveni: Molek,Procházka