Brňanské prohletí trvá

09.05.2013 08:23

Sokol Křesín - ČFK Brňany  2:3  (0:1)

Po dlouhé sérii čtyř vítězství a jedné remízi poznal náš tým hořkost porážky. V dalším domácím utkání přivítal Sokol Křesín hosty z Brňan. Soupeře, kterého zatím nedokázali sokolíci v soutěžním utkání porazit. Souseda z tabulky, který se nacházel na 5.místě chtěli domácí porazit a upevnit si tak čtvrtou příčku, ale toto se jim opět nepodařilo. Utkání předcházel silný déšť a ještě dvacet minut před výkopem se nevědělo zda utkání začne nebo ne. Počasí se však umoudřilo a zápas tedy mohl, i když s malým zpožděním, začít.

Do utkání vstoupili lépe domácí a už v 15.minutě se do tisíciprocentní šance dostal, vinou hostujícího obránce, Lidiak, ale z malého čtverce minul branku o milimetry. V prvních dvaceti minutách se naše hra vyznačovala mnoha nepřesnostmi v přihrávkách a nedůrazu v soubojích. Toho využili hosté a trestali. Hrdý zbrkle odkopl míč na roh a po následně rozehraném kopu na přední tyč, kde hostujícího útočníka neuhlídal Tibitanzl, se dostali do vedení - 0:1. Po inkasované brance však nepřesnoti v naší hře pokračovali. O pár minut později hostě zahrávali opět rohový kop a málem se opakovala situace ze 30.minuty. Nikým nekrytý hráč na malém vápně, ale tentokrát hlavičkoval nad Smolovu branku. Naši hráči se do konce prvního poločasu do vážnější šance již nedostali. Malé náznaky však byly, ale vinou nedůrazu ve vápně a v osobních soubojích se k vyrovníní nedostali.

Druhá pětačtyřicetiminutovka byla odrazem prní. Sokolíci se ze svých chyb v prvním poločase nedokázali poučit a soupeř opět trestal. V 57.minutě se hosté dostali do dvoubrankového vedení a opět po rohovém kopu. Pět našich hráčů nebylo schopno pohlídat v malém vápně jediného hostujícího hráče!!! Trestuhodná laxnost a nedůraz našich hráčů měla na svědomí dvoubrankové vedení Brňan. K otočení zápasu a špatného výsledky zavelel středopolař Hanousek, který se v 73.minutě uvolnil ze sevření dvou brňanských obránců a přesnou střelou k tyči snížil stav utkání na 1:2. Domácí začali cítit šanci na zvrácení nepříznivého stavu, ale ne dlouho. V 79.minutě naše obrana opět hrubě chybovala! Smola rozehrál od branky, odražený míč ze středového kruhu našel nikým nekrytého útočníka hostí, Hrdý ho nedokázal před velkým čtvercem zastavit a nastala pohroma. Hosté zvíšili své vedení opět na rozdíl dvou branek - 1:3. Inkasovaná branka přesně popisovala rozpoložení našeho týmu v tomto utkání. Zmatek ve všech řadách,nepřesnosti a neorganizovaná obrana. V 85.minutě vykřesal jiskřičku naděje Brunclík, který z pokutového kopu za faul na Radka Hrdého snížil stav na 2:3, ale na otočení utkání to bylo už příliž pozdě.

Sokolíci poznali hořkost porážky po dlouhé době a opět se soupeřem, který se dal porazit.

Sestava: Smola, Laube, Tibitanzl, Hrdý D., Dobeš, Brunclík, Hanousek, Hrdý R., Svoboda, Lidiak, Šenfeldr

Připraveni: Molek,Chlouba,Vokatý,Procházka