Body z Bohušovic v kapse

23.04.2013 09:50

Slavoj Bohušovice - Sokol Křesín 2:3  (2:1)

Veledůležité vítězství a zároveň tři bodu do tabulky přivezl náš tým z horké půdy Bohušovic. Před tímto utkáním se Křesínští hráči nacházeli na 8.místě tabulky těsně před Bohušovicemi, kdy nás dělilo jen naše lepší skóre.  Proto bylo důležité v tomto utkání naplno bodovat a odtrhnout se od sestupových vod.

Zápas však lépe začali domácí borci. Náš tým naprosto zaskočili svou aktivní a důraznou hrou v osobních soubojích. První branku inkasovali sokolíci již ve 13.minutě. Hrdý s Laubem nedokázali domácího útočníka na velkém čtverci obrat o míč, ten se dostal až ke střele a na tuto byl krátký i brankář Polák - 1:0. Neuběhlo ani deset minut a Polák lovil míč ze sítě podruhé. Byla to z výhody nevýhoda. Brunclík rozehrával roh, odražený míč na velké vápno domácí odpálili do brejku, Laube podcenil osobní souboj a střelec první branky se nemýlil ani podruhé! - 2:0  O fanoušky Sokola se v tu chvíli pokoušeli mdloby. Rychlé dva góly nás měli položit, ale v tu chvíli se ukázalo "JEDEN TÝM,JEDNO SRDCE!'. Inkasovaná branka jako by naše hráče nakopla. Začali více kombinovat,tolik nekazili přihrávky a dobrá hra přinesla ovoce ve 38.minutě. Šenfeldr se dostal do samostatného úniku, pronikl až do vápna, kde byl však nedovoleně zastaven a rozhodčí správně nařídil pokutový kop. Míč si na puntík postavil Brunclík a jako vždy se nemýlil a snížil náskok domácích na 2:1. Důležitý vstřelený gól do šaten našemu týmu velmi pomohl a fanoušci, kterých si do Bohušovic našlo cestu opět dost, věřili v otočení zápasu!

Hvizdem sudího začal náš druhý poločas. Na trávník nastoupil vyměněný tým. Aktivita celého týmu a podpora našich fans přinesla kýžené vyrovnání v 51.minutě. Radek Hrdý byl faulován na hranici pokutového území a z následného trestného kopu se nemýlil Hanousek. A bylo srovnáno - 2:2. S remízou se sokolíci nechtěli spokojit, proto se z plných sil vrhli do útoku. V 63.minutě opustil hřiště Lidiak a na hrotu ho vystřídal Chlouba. Aktivitou čišící tým Křesína čím dál tím častěji ohrožoval domácí branku ale bohužel stále bez vytoužené třetí branky. Ta ale nakonec přišla v 70.minutě zápasu. Brunclík svým důrazem vybojoval téměř ztracený míč, od čáry nacentroval pod sebe na nabíhajícího Radka Hrdého, který se hlavou nemýlil a poslal náš tým poprvé v zápase do vedení - 3:2. Do konce však ještě stále zbývalo celých dvacet minut, ale i když se domácí snažili ze všech sil utkání otočit, sokolíci jim to nedovolili a z Bohušovic si tedy odvážejí hrozně moc důležité 3 body.

Sestava: Polák, Laube, Hrdý D. Dobeš, Tibitanzl, Hanousek, Hranička, Hrdý R., Brunclík, Lidiak, Šenfeldr

Připraveni: Procházka,Svoboda,Chlouba,Molek,Smola